Франсуаза Тебо «Жіноча та ґендерна історія у Франції: характеристики та сучасні тенденції»

Відкрита лекція Франсуази Тебо «Жіноча та ґендерна історія у Франції: характеристики та сучасні тенденції» в Центрі польських та європейських студій НаУКМА 2 березня 2015 року.

Про лекторку:

Франсуаза Тебо – заслужений професор новітньої історії Авіньйонського університету і науковий співробітник Інституту ґендерних досліджень Женевського університету. Також вона є співвдиректором журналу «Кліо. Жінки, ґендер, історія» (заснованого в 1995 році під назвою «Кліо. Історія, жінки і суспільство»). Спеціаліст з жіночої та ґендерної історії (Франція, Європа, XX століття), вона виступила, зокрема, редактором книги, перекладеної на багато мов – «Історія жінок Заходу. Том 5, XX століття» та є автором монографій «Як писати про історію жінок і ґендер» (2007), «Жінки в часи Першої світової війни» (2013, друге, доповнене видання). На даний момент вона працює над біографією Маргарити Тібер (1886-1982), доктора філологічних наук, пацифістки, феміністки, соціалістки, експерта щодо жіночої праці в Міжнародній організації праці.