Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголошує прийом на перший рік навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра на 2018–2019 навчальний рік.

Термін навчання – 4 роки. Форма навчання – денна. Робочі мови НаУКМА – українська та англійська.

Для участі у конкурсі на навчання за програмами підготовки бакалаврів вступники, які не мають особливих умов для зарахування (пільг) подають електронну заяву на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua. Після оприлюднення списків рекомендованих до зарахування вступникам необхідно подати до приймальної комісії такі документи:

 1. 2 копії паспорта (мати при собі оригінал);
 2. 2 копії ідентифікаційного номера (мати при собі оригінал);
 3. 2 копії приписного для військовозобов`язаних (мати пери собі оригінал);
 4. оригінал атестата і додатка до нього;
 5. оригінал сертифіката ЗНО;
 6. роздруківку балів ЗНО;
 7. 4 фотокартки.

Для осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом, необхідно особисто подати до приймальної комісії такі документи:

 1. Копію документу державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього;
 2. 4 кольорових фотокарток розміром 3 х 4 см, кожне фото потрібно підписати (прізвище, ініціали);
 3. Сертифікати УЦОЯО із переліком конкурсних предметів із зазначенням балів, визначених правилами прийому НаУКМА;
 4. Копію паспорта (1,2, 11 сторінка) або свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта (2 примірники);
 5. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (2 примірники);
 6. Для військовозобов’язаних – копію посвідчення про приписку до призовної дільниці або військового квитка (2 примірники);
 7. Копії документів, які дають право на пільги.

Подаючи копії цих документів, вступник має особисто пред’явити оригінали. Інші документи подаються вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені чинним законодавством України, у терміни, визначені для подання документів.

Терміни прийому заяв і документів, проведення вступних екзаменів, конкурсного відбору та зарахування.

Прийом документів з 12 липня по 26 липня.

Зарахування до Університету в 2016 році відбувається на підставі конкурсного рейтингу, який визначається за сумою балів з предметів, зазначених у сертифікаті УЦОЯО, виданого у 2016 р., середнього балу документу про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи або за закінчення підготовчого відділення НаУКМА помножених на вагові коефіцієнти відповідно до спеціальності (перелік коефіцієнтів для всіх спеціальностей тут).

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті УЦОЯО із зазначенням кількості балів, з якими абітурієнт допускається до участі в конкурсі щодо зарахування на навчання на напрям підготовки «Історія» до НаУКМА: українська мова та література (100); історія України (100); англійська мова (100).

Більше інформації можна отримати у приймальній комісії з 9.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю.
Адреса: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 27, корп. 9, кімн. 2.
Веб-сторінка: www.ukma.edu.ua, розділ «Абітурієнту».
Телефони: (044) 425-60-22, 425-54-17.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Електронна адреса пошти для питань щодо вступу на кафедру: ukma [DOT] history [AT] gmail [DOT] com. Або залишайте приватні повідомлення на нашій сторінці у «Фейсбуку».

Scroll to top