Спільна маґістерська програма кафедри історії НаУКМА та Центру східноєвропейських досліджень Варшавського університету

У рамках спеціальності «Історія» в НаУКМА студенти мають можливість взяти участь у спільній маґістерській програмі кафедри історії та Центру східноєвропейських студій Варшавського університету.

Програмою передбачено:

• літня школа для охочих вступити на програму (серпень 2016 року, Острог), де польські викладачі презентуватимуть детально програму Східних студій Варшавського університету;
  • курс польської мови в НаУКМА та Варшавському університеті протягом 2016–2017 рр., після звершення якого студенти отримають відповідний сертифікат;
  • протягом першого року навчання на маґістерській програмі (в НАУКМА) студенти слухатимуть лекції, присвячені історії Польщі, Центральної Європи, польсько-українським взаєминам;
  • наукова поїздка до Польщі після завершення першого року маґістерської програми та успішної здачі кваліфікаційних екзаменів для навчання у Варшавському університеті (червень 2017 року);
  • семестр навчання у Варшавському університеті на другому році маґістерської програми (з 20 вересня 2017 року по 20 лютого 2018 року).

Учасники спільної програми отримують український диплом державного зразка та диплом Варшавського університету («спеціаліст Східних студій»).

Охочі взяти участь у спільній програмі мають надіслати свої контактні дані (мобільний номер телефону та електронну адресу) після зарахування на спеціальність «Історія» в НаУКМА (з 08 серпня 2016 року) до керівника спільної програми, Олі Гнатюк (ola [DOT] hnatiuk [AT] gmail [DOT] com) та завідувача кафедри історії, Наталії Шліхти (nshlikhta [AT] gmail [DOT] com).

Увага! Кандидати, які не володіють польською мовою, зобов’язані самостійно пройти базовий курс польської мови на основі підручників, доступних в бібліотеці НаУКМА, до початку літньої школи (серпень 2017 року, Острог). Про рівень знання польської мови просимо повідомити у Вашому зголошенні.

Оля Гнатюк про спільну маґістерську програму