Допомога Станіславу Сергієнку

20 квітня на нашого колегу Станіслава Сергієнка був скоєний напад, внаслідок якого він отримав ножові поранення. Станіслав був прооперований і наразі перебуває у лікарні. Йому потрібна наша підтримка.

Банківські реквізити для допомоги Станіславу:
Для переказів в Україні (картка ПриватБанку):
Тідва Артем Миколайович
Для закордонних переказів (з карток ЄС):
Alona Liasheva
IBAN: BE85363124990806

Лист президента НаУКМА до міністра внутрішніх справ України

Міністру внутрішніх справ України А. Б. Авакову

Вельмишановний Арсене Борисовичу!
20 квітня 2017 року двоє невідомих вчинили збройний напад на студента факультету гуманітарних наук Києво-Могилянської академії Станіслава Сергієнка. Інцидент стався близько 16:00 в Оболонському районі м. Києва.
Спільнота Могилянки обурена нападом на нашого колегу і вимагає вжити термінових заходів щодо належного розслідування цього злочину.
Жодним чином не втручаючись у компетенцію правоохоронних органів, все ж хотіли б зауважити, що, на думку друзів та оточення Станіслава, причиною нападу могли стати його політичні погляди. Влітку 2016 року на Станіслава вже було скоєно напад; тоді слідство так і не дійшло жодних висновків.
Просимо повідомляти адміністрацію НаУКМА про перебіг розслідування цієї справи і взяти її хід під Ваш особистий контроль.
Зі свого боку, Києво-Могилянська академія готова надати правоохоронцям будь-яку посильну допомогу, яка дозволить якнайшвидше знайти і покарати винних у цьому злочині.

З повагою,
Андрій Мелешевич,