Другий Турнір Кафедри історії зі «Що? Де? Коли?»

14 листопада, четвер

Час: 18.20
Місце проведення: Центр польських та європейських студій НаУКМА, вул. Волоська, 10, підвальне приміщення 6 корпусу

Щодня студенти-історики впевнено доводять – вони ерудити, які не пасують перед викликами. І саме час випробувати себе на Другому Турнірі Кафедри історії зі «Що? Де? Коли?», який відбудеться 14 листопада в ЦПЄС.

Це саме та нагода, коли студенти різних курсів можуть змагатися на рівних, адже йдеться не лише про знання історичних фактів, але й про кмітливість, ерудицію, вміння працювати в команді та нестандартно мислити. Будемо раді бачити на нашому турнірі істориків - студентів, випускників та викладачів кафедри історії НаУКМА. Ми також радо запрошуємо гостей з-поза меж кафедри, які гратимуть «поза заліком».

Будемо раді бачити на нашому турнірі студентів, випускників та викладачів.

Для участі потрібно зібрати команду до 6 гравців, дати їй назву, обрати капітана та зголоситися до участі за адресою t.grygorieva [AT] gmail [DOT] com

Реєстрація команд розпочнеться о 17.45, перше питання буде задане о 18.20. Турнір складатиметься з 3 турів по 10 питань кожен і триватиме близько 2 годин.

Ведуча турніру: Ольга Дубінська.