Відкрита зустріч зі студентами Університету Нью-Гейвена

9 червня, п'ятниця

Час і місце: 17.00, Центр польських та європейських студій НаУКМА, вул. Волоська, 10, підвальне приміщення 6 корпусу

Тема зустрічі: «Війна – український вимір»

Учасники: студенти і викладачі Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Університету Нью-Гейвен (штат Коннектикут, США)

Модератор: Тетяна Юріївна Григор’єва

Дискусійна панель є частиною навчального візиту студентів та викладачів Університету Нью-Гейвен до України. Основна мета візиту – вивчення історії воєнних дій періоду Другої Світової Війни та сучасних подій, пов’язаних із військовою агресією Російської Федерації у 2013-2017 роках. Під час зустрічі передбачається взаємне обговорення подій Другої світової війни, участі в них України, а також подій Революції гідності та нинішньої ситуації на Донбасі. В рамках обговорення основний акцент буде поставлено на питаннях радянської та російської пропаганди, політики пам’яті та інших актуальних аспектах. Передбачається, що зустріч дасть учасникам можливість обмінятися знаннями та досвідом, а також закласти підґрунтя для подальшої плідної співпраці.