Відкрита презентація кафедри історії НaУКМА для абітурієнтів

19 червня, понеділок

Час і місце: 17.00, Центр польських та європейських студій НаУКМА, вул. Волоська, 10, підвальне приміщення 6 корпусу

З дитинства захоплюєшся грою «Цивілізація»? Пройшов усі частини «Call of Duty» і можеш напам’ять переказати всю історію Другої світової війни до найменших деталей? По десять разів переглядав фільми про Робіна Гуда, Жанну д’Арк, Уолеса та короля Артура? Мрієш побачити, як виглядає історичний цех? Чи, якщо Ти вже бакалавр, – як виглядає інакша корпорація істориків. Тоді тобі до нас!

Студенти (саме студенти, а не адміністрація чи викладачі!) кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошують випускників шкіл, бакалаврських та маґістерських програм на відкриту презентацію навчальної програми та свого викладацького складу. Відбудеться презентація 19 червня 2017 р. о 17:00 у Центрі польських та європейських студій (вул. Волоська, 10, підвальчик VI корпусу).

Ми, студенти маґістерки, відверто розповімо про студентське життя, професійний гарт на кафедрі, наукові студентські осередки, можливості навчання за кордоном за обміном та про багато іншого. Також плануємо запросити до розмови викладачів, які були випускниками кафедри і зараз тут викладають, а також багатьох інших успішних випускників. Тож питання «чи є життя після здобуття кваліфікації історика?» без відповіді у супроводі живих прикладів не залишиться.

Взяти участь у презентації можуть всі охочі, але за умови попередньої реєстрації. Реєстрація обов’язкова, підтвердження про участь буде надіслане Вам на електронну пошту.