Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголошує прийом на перший рік навчання на здобуття ступеня освіти «Магістр» у 2018–2019 навчальному році.

Програма спрямована на підготовку магістрантів до професійної академічної та експертної діяльності. З цією метою ми розробили для вас навчальні дисципліни, які включають науково-дослідницькі семінари з історії України та регіону, а також низку курсів з теорії і практики історії, міських та комунікативних студій, імперіології, історичної науки тощо. Кожна з дисциплін передбачає детальний аналіз сучасної історіографії, теоретичної і методологічної літератури та ґрунтовну роботу з джерелами. Окрім того, протягом двох років під час щотижневого методологічного практикуму студенти вдосконалюватимуть навички з написання наукових праць, представлення своїх наукових здобутків і ведення академічної дискусії. На вас чекає більше дослідницької і аналітичної роботи, участь у численних дискусіях і отримання практичних дослідницьких навичок.

Вступивши на магістерську програму з історії, кожен студент також одержує можливість взяти участь у спільній програмі нашої кафедри та Інституту Східної Європи Варшавського університету. Успішне завершення цієї програми передбачає отримання двох дипломів – українського державного зразка й Варшавського університету. Для цього протягом першого року магістранти мають оволодіти польською мовою (інтенсивний курс спеціально розроблений для них) і успішно скласти іспит наприкінці року. Зараховані на спільну програму магістранти один семестр навчаються у Варшавському університеті. Написані в рамках програми кваліфікаційні роботи, захищаються перед комісією, до складу якої входять професори обох університетів, на кафедрі історії НаУКМА.

Після завершення магістерської програми наші випускники продовжують свою академічну кар’єру в аспірантурі НаУКМА та на PhD- програмах у провідних університетах Європи, США і Канади або ж розпочинають професійну кар’єру університетських викладачів, фахівців дослідницьких інститутів, держаних і музейних установ, працівників мас-медіа тощо.

Термін навчання – 2 роки. Форма навчання – денна. Робочі мови НаУКМА – українська та англійська.

Реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та додаткового фахового вступного випробування, а також реєстрація електронного кабінету з 14 травня по 5 червня включно.

Додаткове фахове випробування для абітурієнтів, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра з Історії : 24 травня. Розклад за посиланням.

З 2 липня по 9 липня включно прийом документів від абітурієнтів, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з Історії та складають вступні іспити в НаУКМА.

З 2 липня по 26 липня включно прийом документів від абітурієнтів, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра з Історії та складають єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдине вступне випробування з фаху.

Детальніше про етапи вступної кампанії за посиланням.

Більше інформації можна отримати у приймальній комісії.
Адреса: м. Київ, вул. Іллінська 9
Веб-сторінка: http://vstup.ukma.edu.ua
Телефони: (044) 425-60-69.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Електронна адреса пошти для питань щодо вступу на кафедру: ukma [DOT] history [AT] gmail [DOT] com. Або залишайте приватні повідомлення на нашій сторінці у «Фейсбуку».

Оля Гнатюк про спільну маґістерську програму кафедри історії НаУКМА та Інституту Східної Європи Варшавського університету

Scroll to top