Наукові стипендії німецько-української комісії істориків

Остаточний термін подання документів – 15 червня 2017 р.

Німецько-українська комісія істориків (НУКІ) розпочала свою роботу в лютому 2015 року. Вона спрямовує свої зусилля на створення інституційного зв'язку між німецькою та українською історіографіями та поширення знань про німецьку та українську історію в обох країнах. НУКІ пропонує одну стипендію для магістрантів з фонду DAAD (Німецька служба академічних обмінів) і одну стипендію для аспірантів фінансовану Фондом Роберта Боша для перебування у Німеччинні строком до одного місяця.

Розмір стипендії залежить від отриманої освіти стипендіатів: 750 євро (для магістрантів) та 1000 євро (для аспірантів).

Подавати заяву на стипендію НУКІ можуть науковці, які працюють над магістерським або кандидатським проектом з німецької або німецько-української історії. Цей вид стипендій пропонується молодим українським науковцям для відвідування архівів, спеціалізованих бібліотек, науково-дослідницьких інститутів і пов'язаних з проектом конференцій в Німеччинні.

Заява включає наступні документи:

  • Опис проекту, який включає цілі та методи (максимально три сторінки)
  • Обгрунтування потреби працювати в обраних архівах, бібліотеках або науково-дослідницьких інститутах в Німеччинні з інформацією щодо запланованої тривалості перебування (максимально дві сторінки)
  • План роботи на час перебування у Німеччинні
  • Автобіографія у табелярній формі
  • Копії атестату та всіх дипломів ВНЗ з додатками; якщо на момент подання заяви диплому ще немає - подається академічна довідка з усіма семестровими оцінками
  • Інформація про те, чи дослідницький проект фінансується з інших джерел

Відбір стипендіатів за критерієм наукової якості проекту проводить бінаціональний відбірковий комітет, який складається з членів НУКІ. Перебування у Німеччинні може розпочатися з кінця липня 2017 року.

Просимо надсилати всі вище згадані документи одним PDF-файлом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для більш детальної інформації прохання звертатись до Катерини Кудін, координаторки НУКІ, електронною поштою ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та за телефоном (+49-89-2180-3056).

Scroll to top