книга викладача: Катерина Диса, Історія повсякденного життя в ранньомодерній Європі

Катерина Диса
Історія повсякденного життя в ранньомодерній Європі. Видавничий дім «Києво-Могилянська академія», 2014.

Про книгу

У посібнику подано практичні рекомендації щодо організації роботи студентів протягом курсу, приклади лекцій і питань для семінарських дискусій, рекомендовану бібліографію. Весь матеріал організовано довкола таких тем: їжа і напої, життєвий простір, життєві цикли, одяг і мода, відпочинок, інтимне життя, хвороби, відчуття простору і часу.

Просібник орієнтовано як на викладачів, так і на студентів спеціальності «Історія».

Про авторку

Катерина Диса – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Зміст книги [savepdf]