CfA: Місто: історія, культура, суспільство

Остаточний термін подання матеріалів – 24 квітня 2017 р.

Журнал має за мету розвиток урбаністичних студій, інституціоналізацію цієї царини в Україні, та створення мережі дослідників міста. Усі статті, що надійдуть на адресу редакції, будуть проходити зовнішнє незалежне анонімне рецензування за “подвiйним слiпим” принципом [“double-blind refereeing”]: автору не повiдомляється iм'я рецензента, рецензенту – iм'я автора. Статті приймаються англійською, польською, російською, українською та іншими мовами. Періодичність виходу журналу – двічі на рік.

Спеціальна тема для №3 – Музей в міському просторі Орієнтовні напрямки – музейний менеджмент, музейна антропологія, фізичний простір музеїв (будівлі, в яких музеї розташовані, музей під відкритим небом в міському просторі тощо), музей як частина культурного та публічного простору, музеї та їхні особливості функціонування в українських містах (та за кордоном). Місто та музей як взаємопов’язані структури.

Статті приймаються до 24 квітня 2017 р.

Вимоги до оформлення

Шрифт: Times New Roman 14 кегль; інтервал – 1,5; поля –20 мм з усіх берегів. Ілюстрації, таблиці, графіки надсилаються окремим файлом. До статті обов'язково додаються написані трьома мовами (українська, російська, англійська): прізвище, ім’я, по-батькові, афіліація, місто, e-mail, назва публікації, анотація (не більше 250 слів російською та українською мовами та близько 500 слів англійською), ключові слова.

Посилання автоматичні посторінкові. Бібліографія оформлюється згідно Британського Гарвардського Стандарту (Harvard-British Standard). Статті також мають містити список літератури транслітерований латинським алфавітом

Обсяг статей – до 40 тис.зн.

Окремим файлом надсилаються відомості про автора із зазначенням прізвища, імені, наукового ступеня, посади, поштової адреси, електронної пошти, номера контактного телефону.

Статті приймаються на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Scroll to top